ga naar startpagina

Waar is Thuis Op Straat actief

Rotterdam

Centrum
Gaffelstraat 59, 3014 RC Rotterdam
Gebiedsondernemer:
Peter van Gelderen peter.vangelderen@thuisopstraat.nl
Telefoon: 0624347066
Contactpersoon:
Atilla Nazligul atilla.nazligul@thuisopstraat.nl
Telefoon: 0681870996
facebook

Charlois
Slinge 250, 3085 EX Rotterdam
Gebiedsondernemer:
Marcel de Jong marcel.dejong@thuisopstraat.nl
Telefoon: 0610917655

Charlois Noord
Contactpersoon:
Latif Ozil Latif.ozil@thuisopstraat.nl
Telefoon: 0623809917
facebook

Charlois Zuid
Contactpersoon:
Marouane Sahraoui marouane.sahraoui@thuisopstraat.nl
Telefoon: 0612900178
facebook

TOS Zuiderpark (Sportplaza & Zuiderpark AvonturenPoint)
Postadres: Postbus 54017, 3008 JA Rotterdam
Contactpersoon:
Kaj Dijkhuizen Kaj.dijkhuizen@thuisopstraat.nl
Telefoon: 0102238714 / 0618928202
website sportplazazuiderpark
zapzuiderpark
facebook

Delfshaven & Noord
Oostkousdijk 4, 3024 CM Rotterdam
Gebiedsondernemer:
Clyde Pinas clyde.pinas@thuisopstraat.nl
Telefoon: 0628889914

Contactpersoon gebied Zuid:
Zsuzsanna Lajko zsuzsanna.lajko@thuisopstraat.nl
Telefoon: 0615545025

Contactpersoon gebied West
Marvin van Zuuren marvin.vanzuuren@thuisopstraat.nl Telefoon: 0681465001

Contactpersoon gebied Oost
Jolanda Scholten jolanda.scholten@thuisopstraat.nl
Telefoon: 0641543425

Contactpersoon gebied Noord
Darya de Klepper darya.deklepper@thuisopstraat.nl
Telefoon: 0620194943

Feijenoord
Oranjeboomstraat 177, 3071 SH Rotterdam
Gebiedsondernemer:
Peter Steenbergen peter.steenbergen@thuisopstraat.nl
Telefoon: 0653714353
Twitter @pbsteenbergen

Contactpersonen:
Christa Zwaanenburg christa.zwaanenburg@thuisopstraat.nl
Telefoon: 0614809341
(afwezig vanaf 1 maart 2017)

Bloemhof / Speelwinkel Oleanderbuurt
Mohammed el Koubai Mohammed.elkoubai@thuisopstraat.nl
Telefoon: 0684963506
facebook

Feijenoord, Kop van Zuid en Noordereiland
Jurgen van Halen jurgen.vanhalen@thuisopstraat.nl
Telefoon: 0615563698
facebook

Katendrecht / BuurtSportCoach
Patricia van Veen patricia@buurt-sportcoach.nl
Telefoon: 0630127024
facebook

Afrikaanderwijk
Mustapha Nhari mustapha.nhari@thuisopstraat.nl
Telefoon: 0615624062
facebook

Hillesluis
Piet Looijen piet.looijen@thuisopstraat.nl
Telefoon: 0642474806
facebook

Vreewijk / Evenementen
Marja van Duffelen marja.vanduffelen@thuisopstraat.nl
Telefoon: 0655390965
facebook

Leiden
Valeriusstraat 71, 2324 XE Leiden
info_leiden@thuisopstraat.nl
Directeur/contactpersoon:
Marieke van Kesteren marieke.vankesteren@thuisopstraat.nl
Telefoon: 0654620254
facebook