ga naar startpagina

Contact

Stichting Thuis Op Straat Rotterdam is het aanspreekpunt voor algemene informatie over Thuis Op Straat (TOS) en voor nieuwe praktijken en projecten.
Voor informatie over TOS in Leiden, de Rotterdamse gebieden of speciale projecten graag rechtstreeks contact opnemen met de desbetreffende directeur of gebiedsondernemer.

Voor stages bij TOS geen contact opnemen met de gebiedsondernemer, maar met de contactpersoon van de betreffende wijk.
 

Rotterdam

Centrum
Gaffelstraat 59, 3014 RC Rotterdam
Gebiedsondernemer:
Peter van Gelderen peter.vangelderen@thuisopstraat.nl
T 0624347066
Contactpersoon:
Atilla Nazligul atilla.nazligul@thuisopstraat.nl
T 0681870996

Charlois
Slinge 250, 3085 EX Rotterdam
Gebiedsondernemer:
Marcel de Jong marcel.dejong@thuisopstraat.nl
T 0610917655

Charlois Noord
Contactpersoon:
Latif Ozil Latif.ozil@thuisopstraat.nl
T 0623809917
facebook

Charlois Zuid
Contactpersoon:
Marouane Sahraoui marouane.sahraoui@thuisopstraat.nl
T 0612900178
facebook

TOS Zuiderpark (Sportplaza & Zuiderpark AvonturenPoint)
Oldegaarde21, Postbus 54017, 3008 JA Rotterdam
Contactpersoon:
Kaj Dijkhuizen Kaj.dijkhuizen@thuisopstraat.nl
T 0102238714 / 0618928202
W Sportplazazuiderpark
facebook
W Zapzuiderpark
facebook

Delfshaven
Oostkousdijk 4, 3024 CM Rotterdam
Gebiedsondernemer:
Zsuzsanna Lajko zsuzsanna.lajko@thuisopstraat.nl
T 0615545025

Delfshaven Zuid
Nezha Hombri nezha.hombri@thuisopstraat.nl
T 0643162267

Delfshaven West
Contactpersoon: Marvin van Zuuren marvin.vanzuuren@thuisopstraat.nl
T 0681465001

Delfshaven Oost
Contactpersoon:Jolanda Scholten jolanda.scholten@thuisopstraat.nl
T 0641543425

Hillegersberg-Schiebroek, Kralingen-Crooswijk en Noord
Slinge 250, 3085 EX Rotterdam
Gebiedsondernemer: Peter Steenbergen peter.steenbergen@thuisopstraat.nl
T 0653714353

Hillegersberg-Schiebroek
Contactpersoon:
Patricia van Veen patricia.vanveen@thuisopstraat.nl
T 0630127024

Kralingen-Crooswijk
Contactpersoon:
Jurgen van Halen jurgen.vanhalen@thuisopstraat.nl
T 0614809341

Noord
Contactpersoon:
Darya de Klepper darya.deklepper@thuisopstraat.nl
T 0620194943
facebook

JongerenBijdrageRegeling (JBR)
Slinge 250, 3085 EX Rotterdam
T 010 4103035
jbr@thuisopstraat.nl
Gebiedsondernemer: Peter van Gelderen
Projectleider JBR: Jason Loanjoe
Aanwezig op maandag en donderdag
W JongerenBijdrageRegeling
facebook
Twitter @JBRotterdam


Leiden
Valeriusstraat 71, 2324 XE Leiden
info_leiden@thuisopstraat.nl
Directeur/contactpersoon:
Marieke van Kesteren marieke.vankesteren@thuisopstraat.nl
T 0654620254
facebook