ga naar startpagina

Contact

Stichting Thuis Op Straat Rotterdam is het aanspreekpunt voor algemene informatie over Thuis Op Straat (TOS) en voor nieuwe praktijken en projecten. Voor informatie over TOS in Leiden, de Rotterdamse gebieden of speciale projecten graag rechtstreeks contact opnemen met de desbetreffende directeur, TOS-baas of projectleider. Voor stages bij TOS geen contact opnemen met de directie, maar met de TOS-baas of contactpersoon van de betreffende wijk.

Stichting Thuis Op Straat Rotterdam
Huis van de Wijk Het Middelpunt, Slinge 250, 3085 EX Rotterdam
T 0104103035
info@thuisopstraat.nl
Twitter: @thuisopstraatnl

Directie:
Algemeen directeur/bestuurder, contactpersoon voor hoofdaannemer DOCK (Charlois, Hillegersberg-Schiebroek, Kralingen-Crooswijk): Peter Steenbergen peter.steenbergen@thuisopstraat.nl
T 0653714353
Manager Finance & Control, contactpersoon voor hoofdaannemers Wmo Radar (Centrum, Delfshaven) en SOL (Noord): Zsuzsanna Lajko zsuzsanna.lajko@thuisopstraat.nl
T 0615545025
Manager Scholing, Innovatie & Projecten (o.a. JongerenBijdrageRegeling): Marcel de Jong marcel.dejong@thuisopstraat.nl
T 0610917655


Rotterdam

Centrum
Huis van de Wijk Nieuwe Gaffel, Gaffelstraat 63b, 3014 RC Rotterdam
TOS-baas: Atilla Nazligul atilla.nazligul@thuisopstraat.nl
T 0681870996

Charlois
Huis van de Wijk Het Middelpunt, Slinge 250, 3085 EX Rotterdam

Charlois Noord
Katendrechtse Lagedijk 468a, 3082 GH Rotterdam
T 0104290233
TOS-baas: Latif Ozil Latif.ozil@thuisopstraat.nl
T 0623809917
facebook

Zuiderpark (Sportplaza & Zuiderpark AvonturenPoint)
Oldegaarde 21, Postbus 54017, 3008 JA Rotterdam
T 0102238714
TOS-baas: Kaj Dijkhuizen Kaj.dijkhuizen@thuisopstraat.nl
T 0618928202
W Sportplazazuiderpark
facebook
W Zapzuiderpark
facebook

Charlois Zuid
Vaerhorst 20a, 3085 HT Rotterdam
T 0102937092
TOS-baas: Marouane Sahraoui marouane.sahraoui@thuisopstraat.nl
T 0612900178
facebook

Delfshaven
Oostkousdijk 4, 3024 CM Rotterdam
T 0104772800
facebook

Delfshaven Zuid
TOS-baas: Nezha Hombri nezha.hombri@thuisopstraat.nl
T 0643162267

Delfshaven West
TOS-baas: Marvin van Zuuren marvin.vanzuuren@thuisopstraat.nl
T 0681465001

Delfshaven Oost
TOS-baas: Jolanda Scholten jolanda.scholten@thuisopstraat.nl
T 0641543425

Hillegersberg-Schiebroek
Huiskamer van de Wijk Wijkie, Teldersweg 287, 3052 TJ Rotterdam
TOS-baas: Patricia van Veen patricia.vanveen@thuisopstraat.nl
T 0630127024
Contactpersoon: Jesse van Dijk jesse.vandijk@thuisopstraat.nl
T 0683212603
facebook

Kralingen-Crooswijk
Huis van de Wijk Berkelplein, Ommoordsestraat 12, 3061 LL Rotterdam
TOS-baas: Atilla Nazligul atilla.nazligul@thuisopstraat.nl
T 0681870996
Contactpersonen: Jurgen van Halen jurgen.vanhalen@thuisopstraat.nl
T 0614809341
Maritza Lopes Duarte Amarante maritza.lopesda@thuisopstraat.nl
T 0630464299
facebook

Noord
Huis van de Wijk Propeller, Jacob Loisstraat 18, 3033 RD Rotterdam
TOS-baas: Atilla Nazligul atilla.nazligul@thuisopstraat.nl
T 0681870996
Contactpersonen: Darya de Klepper darya.deklepper@thuisopstraat.nl
T 0620194943
Mustapha Nahri mustapha.nhari@thuisopstraat.nl
T 0642474806
facebook

JongerenBijdrageRegeling (JBR)
Slinge 250, 3085 EX Rotterdam
T 010 4103035
jbr@thuisopstraat.nl
Projectleider: Jason Loanjoe
Aanwezig op maandag, donderdag en vrijdag
W JongerenBijdrageRegeling
facebook
Twitter @JBRotterdam


Leiden

Stichting Thuis Op Straat Leiden
Valeriusstraat 71, 2324 XE Leiden
info_leiden@thuisopstraat.nl
Directeur-bestuurder:
Marieke van Kesteren marieke.vankesteren@thuisopstraat.nl
T 0654620254
facebook