ga naar startpagina

Contact

Stichting Thuis Op Straat Rotterdam is het aanspreekpunt voor algemene informatie over Thuis Op Straat (TOS) en voor nieuwe praktijken en projecten. Voor informatie over TOS in Leiden, de Rotterdamse gebieden of speciale projecten graag rechtstreeks contact opnemen met de desbetreffende directeur of gebiedsondernemer. Voor stages bij TOS geen contact opnemen met de gebiedsondernemer, maar met de contactpersoon van de betreffende wijk.

Rotterdam

Stichting Thuis Op Straat Rotterdam
Slinge 250, 3085 EX Rotterdam
T 0104103035
info@thuisopstraat.nl
Directeur: Peter van Gelderen
peter.vangelderen@thuisopstraat.nl
Twitter: @thuisopstraatnl

Centrum
Gaffelstraat 59, 3014 RC Rotterdam
Gebiedsondernemer: Peter van Gelderen peter.vangelderen@thuisopstraat.nl
T 0624347066
Stedelijk specialist: acquisitie, registratie, scholing en relatiebeheer
Contactpersoon: Atilla Nazligul atilla.nazligul@thuisopstraat.nl
T 0681870996

Charlois
Slinge 250, 3085 EX Rotterdam
Gebiedsondernemer: Marcel de Jong marcel.dejong@thuisopstraat.nl
T 0610917655
Stedelijk specialist: Sportplaza, JBR, innovatie en registratie

Charlois Noord
Contactpersoon: Latif Ozil Latif.ozil@thuisopstraat.nl
T 0623809917
facebook

Charlois Zuid
Contactpersoon: Marouane Sahraoui marouane.sahraoui@thuisopstraat.nl
T 0612900178
facebook

TOS Zuiderpark (Sportplaza & Zuiderpark AvonturenPoint)
Oldegaarde21, Postbus 54017, 3008 JA Rotterdam
Contactpersoon: Kaj Dijkhuizen Kaj.dijkhuizen@thuisopstraat.nl
T 0102238714 / 0618928202
W Sportplazazuiderpark
facebook
W Zapzuiderpark
facebook

Delfshaven
Oostkousdijk 4, 3024 CM Rotterdam
Gebiedsondernemer: Zsuzsanna Lajko zsuzsanna.lajko@thuisopstraat.nl
T 0615545025
Stedelijk specialist: innovatie, scholing en werkleerbedrijf
facebook

Delfshaven Zuid
Contactpersoon: Nezha Hombri nezha.hombri@thuisopstraat.nl
T 0643162267

Delfshaven West
Contactpersoon: Marvin van Zuuren marvin.vanzuuren@thuisopstraat.nl
T 0681465001

Delfshaven Oost
Contactpersoon: Jolanda Scholten jolanda.scholten@thuisopstraat.nl
T 0641543425

Hillegersberg-Schiebroek, Kralingen-Crooswijk en Noord
Gebiedsondernemer: Peter Steenbergen peter.steenbergen@thuisopstraat.nl
T 0653714353
Stedelijk specialist: communicatie, relatiebeheer en werkleerbedrijf

Hillegersberg-Schiebroek
Wijkie, Teldersweg 287, 3052 TJ  Rotterdam
Contactpersoon: Patricia van Veen patricia.vanveen@thuisopstraat.nl
T 0630127024

Kralingen-Crooswijk
Contactpersonen: Jurgen van Halen jurgen.vanhalen@thuisopstraat.nl
T 0614809341
Christa Zwaanenburg christa.zwaanenburg@thuisopstraat.nl
T 0630464299

Noord
Huis van de Wijk Propeller, Jacob Loisstraat 18, 3033 RD  Rotterdam
Contactpersonen: Darya de Klepper darya.deklepper@thuisopstraat.nl
T 0620194943
Mustapha Nahri mustapha.nhari@thuisopstraat.nl
T 0642474806
facebook

JongerenBijdrageRegeling (JBR)
Slinge 250, 3085 EX Rotterdam
T 010 4103035
jbr@thuisopstraat.nl
Gebiedsondernemer: Peter van Gelderen peter.vangelderen@thuisopstraat.nl
Projectleider JBR: Jason Loanjoe
Aanwezig op maandag, donderdag en vrijdag
W JongerenBijdrageRegeling
facebook
Twitter @JBRotterdam

Leiden
Valeriusstraat 71, 2324 XE Leiden
info_leiden@thuisopstraat.nl
Directeur-bestuurder:
Marieke van Kesteren marieke.vankesteren@thuisopstraat.nl
T 0654620254
facebook